Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, w którym znajdziesz nowe możliwości rozwoju zawodowego, osobistego oraz ciekawą pracę, prosimy o przesłanie swojego życiorysu oraz listu motywacyjnego na poniższy adres :

kariera@eurogrant.pl

Aktualne oferty pracy

Regionalny manager sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • działania marketingowe wobec klientów z obszaru woj. podkarpackiego i lubelskiego
  • działania handlowe prowadzące do zawarcia umowy z klientem
  • profesjonalna reprezentacja spółki Eurogrant oraz jej oferty na zewnątrz

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek marketing
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • duża aktywność oraz kreatywność w zakresie działań marketingowych
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług doradczych, konsultingowych lub finansowych
  • wysoka skuteczność działania prowadząca do zawierania kontraktów
  • znajomość technik negocjacyjnych
  • dobra znajomość tematyki funduszy europejskich
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka komunikatywność
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • pełna dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Konsultant ds. funduszy UE

Miejsce pracy: Tarnów lub Rzeszów

Zadania:

  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla klientów w ramach programów pomocowych UE.
  • wsparcie klientów w całym procesie aplikacyjnym do czasu podpisania umowy o dofinansowanie.
  • obsługa i rozliczanie pozyskanych dotacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub zarządzanie
  • minimum 2 letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach funduszy UE (analizy finansowe,biznesplany, studia wykonalności, analizy branżowe, wnioski o dofinansowanie)
  • doświadczenie w rozliczaniu finansowym projektów wykorzystujących wsparcie zewnętrzne
  • bardzo dobra znajomość dokumentów i procedur niezbędnych do wnioskowania i realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich i innych programów pomocowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera , w tym pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy , duża samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Wyślij nam swoje CV

Dodaj swoje CV
Kariera Eurogrant